NASI DIETETYCY! Poznaj swoje wsparcie

TomaszDietetyk, Trener Personalny

Jestem dietetykiem i absolwentem kierunku Technologia Żywności i Żywienia Człowieka. Od lat wspieram osoby, które podjęły bohaterską decyzję o zmianie swojej sylwetki. Jeśli oprócz nowej diety interesuje Cię też ruch, możemy połączyć wysiłki i stworzyć indywidualny program ćwiczeń, dostosowany do Twojego stylu życia i potrzeb Twojego organizmu. Jestem dyplomowanym instruktorem rekreacji ruchowej, instruktorem TRX i kulturystyki. Ruch i zdrowe odżywianie są moją największą pasją. Satysfakcja moich Klientów jest nagrodą w mojej pracy. Jako zaprawiony trener sztuk walki, potrafię motywować w walce o mniej kilogramów na wadze. Jeśli dojrzałeś do zmiany swojego życia, masz w sobie decyzję, żeby dokonać tego teraz, to z ogromną radością, pomogę Ci osiągnąć Twój wymarzony cel.

ilość odchudzonych pacjentów: 1 353 łącznie stracili: 15 036 kg

KlaudiaDietetyk, Trener Personalny

Jestem absolwentką Uniwersytetu  Poznańskiego na kierunku Dietetyka. Od 6 roku życia uprawiam gimnastykę artystyczna i biegi długodystansowe. Od 3 lat zajmuję się również sportami sylwetkowymi i treningiem siłowym. Korzystając z moich doświadczeń treningowych i dietetycznych, doradzam innym sportowcom zawodowcom i amatorom, jak prawidłowo się odżywiać i jakie stosować suplementy w różnych okresach treningowych. Współpracuję z również z wieloma  klubami fitness jako specjalista ds. odżywiania sportowców.

ilość odchudzonych pacjentów: 1 092 łącznie stracili: 12 028 kg

EwelinaDietetyk

Jestem absolwentką SGGW z Warszawie na kierunku Dietetyka. Od 2 lat prowadzę własny gabinet, w którym współpracuję z Klientami, chcącymi w zdrowy i skuteczny sposób zredukować swoją wagę i poczuć się zdrowiej. Współpracuję z Centrum Walki z Otyłością oraz Poradnią Zdrowego odżywiania dla Seniorów. Moją pasją poza pracą są wycieczki górskie i jazda konna. Jestem również młodą mama, dlatego chętnie doradzam kobietom w ciąży i po ciąży, jak prawidłowo odżywiać siebie i dziecko.

ilość odchudzonych pacjentów: 1 257 łącznie stracili: 13 289 kg

KatarzynaDietetyk

Absolwentka Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie  na kierunku Technologia Żywności i Żywienia Człowieka  i od kilku lat doradzam Klientom, jak się zdrowo ożywiać. Specjalizuję się w pracy z ludźmi, którzy mają mało czasu na codzienne przygotowywanie posiłków w domu, często wyjeżdżają i mają problem z regularnością odżywiania. Jeśli żyjesz w pędzie i w diecie niepokoi Cię pracochłonność i czasochłonność, na pewno znajdziemy rozwiązanie.  Przygotowuję takie diety, które można stosować niezależnie od miejsca pobytu i poziomu zabiegania.o.

ilość odchudzonych pacjentów: 1 022 łącznie stracili: 11 214 kg